VDU STD - RADIO SEKCIJA - AB RADIOTECHNIKA

Susijusios su radiju ir TV (išsk. Karadi ir Kauno Radijo gamyklą)

Skelbti atsakymą
Zenonas
Susisiekti:

VDU STD - RADIO SEKCIJA - AB RADIOTECHNIKA

Standartinė Zenonas »

Šie metai man, kaip senojo Radijo kolekcininkui ypatingi. Tikiuosi ir jums gerbiami senojo Radijo mėgėjai.
1926 metų birželio 12 dieną, pirmą kartą Lietuvos istorijoj, radijo bangomis iš Kauno nuskambėjo šaukinys "ALIO ALIO - LIETUVOS RADIJAS, KAUNAS".
Šiemet švenčiame Lietuvos Radio 90-mečio jubiliejų. Ta proga dar padirbėjau labai įdomia Kauno tarpukario Radio istorijos tema -
"VDU STUDENTŲ TECHNIKŲ DRAUGIJA - RADIO SEKCIJA - RADIOTECHNIKA Kaunas". Forume apie tai jau kalbėta seniau.. čia kaip ir istorijos apibendrinimas.
Ši istorija tikrai įdomi, atskleidžia daug naujo apie pradinį radio plėtros etapą Lietuvoj. Radio transliacijos, tapusios tada kam pomėgiu, o kam ir nauju verslu - nepaliko abejingų.
Nemažai darbo įdėjau šios informacijos suradimui, pamatysite keletą niekur niekada nepublikuotų tarpukario Kauno nuotraukų.
Buvo be galo įdomus procesas man, šią informaciją surasti ir surašyti... Išsaugokim žinias apie Lietuvos Radijo istoriją.
Mano kolekcijoj yra ir vienintelis (kol kas) Lietuvoj surastas aprašomos firmos RADIOTECHNIKA 1935 m. pagamintas lempinis baterinis radijo imtuvas.
---------- istorija tokia >>>>>>>
https://drive.google.com/file/d/0B_6hlO ... sp=sharing

---------------------
Prikabinti failai
std
std