ieškau poros 6GD2 garsiakalbių

Kas nori ką įsigyti, rašo čia! Temos pavadinime būtina įrašyti ieškomų daiktų pavadinimus ar pan. SVARBU: jei diskusija nukrypsta nuo temos „noriu įsigyti“, būtina pradėti naują temą atitinkamame forumo skyriuje!

Forumo taisyklės
LT: Kas nori ką įsigyti, rašo čia! Temos pavadinime būtina įrašyti ieškomų daiktų pavadinimus ar pan. SVARBU: jei diskusija nukrypsta nuo temos „noriu įsigyti”, būtina pradėti naują temą atitinkamame forumo skyriuje! LV: Rakstiet šeit, ja gribat kaut ko iegādāties. Uzskaitiet vajadzīgus priekšmetus tēmas nosaukumā. RU: Пишите сюда, если хотите что-то достать. Перечисляйте нужные вещи в заголовке темы. EN: Write here if you want to obtain something. Please name the item(s) in the topic's subject. PL: Forum dla tych, kto chce coś dostać. Proszę wymieniać przedmioty w tytułach tematów.
Skelbti atsakymą
Ernestas

ieškau poros 6GD2 garsiakalbių

Standartinė Ernestas »

ieškau poros 6гд2 gerų garsiakalbių nuo "Simfonija" kolonėlių
Vilnius, 8-687-76849
AD-1
Susisiekti:

Standartinė AD-1 »

Ernestas

Standartinė Ernestas »

deja asmeninės žinutės nepraeina šitam forume, tai jei nesunku duokit man savo kokį kontaktą arba sms į mano nurodytą telefoną pirmam poste
AD-1
Susisiekti:

Standartinė AD-1 »

Supratau Ernestai,aš ir pajutau ,kad šiam forume daug kas ne taip. :? :idea: PASKAMBYSIU
Gintaras.U

Standartinė Gintaras.U »

AD-1 rašė:Supratau Ernestai,aš ir pajutau ,kad šiam forume daug kas ne taip. :? :idea: PASKAMBYSIU
Ar dar turite parduoti 6GD2 ? Domina.
gintarasu2 zenkliukas gmail.com

Aciu
Ernestas

Standartinė Ernestas »

AD-1 rašė:Supratau Ernestai,aš ir pajutau ,kad šiam forume daug kas ne taip. :? :idea: PASKAMBYSIU
tai kur žadėti skambučiai? :?:
Skelbti atsakymą