Oldradio.lt Wiki:Privatumo nuostatos

Iš Oldradio.lt Wiki svetainės.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Turinys

Slapukai (cookies)

Šios svetainės serveris į apsilankiusio svetainėje kompiuterį įrašo laikiną sesijos slapuką (PHPSESSID). Jei neketinate prisijungti, o tik anonimiškai peržiūrėti svetainės puslapius, galite šį slapuką atmesti. Uždarius naršyklę, jis bus ištrintas.

Tačiau be slapuko negalėsite prisijungti prie šios svetainės kaip naudotojas. Prisijungus serveris gali priskirti ir daugiau slapukų (pvz., tokių, kurie išsaugo naudotojo vardą ar (pasirinktinai) slaptažodį, kad kaskart apsilankius svetainėje nereikėtų jo įvedinėti). Atsijungę galite juos ištrinti. Tai ypač patartina, jei naudojate viešą kompiuterį ir nenorite, kad Jūsų naudotojo vardas būtų žinomas kitiems to kompiuterio naudotojams. Taip pat tokiu atveju išvalykite laikinas naršyklės bylas (cache).

Informacijos prieinamumas

Šioje svetainėje Jūsų pateikiama informacija yra prieinama svetainės administratoriui, o taip pat serverio, kuriame patalpinta ši svetainė, savininko - Donato Surgailio (individualios veiklos registracijos VMI Nr. (27.259)-332-1935) - serverių administratoriams ir programinės įrangos kūrėjams.

Naudotojo duomenys

Naudotojo duomenys, tokie kaip puslapių redagavimo laikas ar naudotojo atliktų pakeitimų skaičius, yra viešai prieinamas skyriuje „naudotojo indėlis“.

Autorių identifikavimas

Mūsų svetainės autoriai negali būti anoniminiai. Jie turi būti pilnai identifikuojami, t.y. skyriaus „Mano nustatymai“ grafoje „Tikrasis vardas“ turi būti įrašyti vardas ir pavardė. Kuklių autorių nuraminimui galima pridurti, kad šią informaciją matys tik prisijungę registruoti svetainės naudotojai. Kiti naudotojai – pavyzdžiui, norintys naudoti šios svetainės informaciją savo darbuose, norėdami gauti informaciją apie autorių turi kreiptis į svetainės administratorius.

Naudotojo panaikinimas

Naudotojų paskyra, ją sukūrus, negali būti panaikinta. Svetainės administratoriai turi galimybę pakeisti slapyvardį, bet negarantuoja, kad slapyvardis bus pakeistas, net jei to pageidautų pats naudotojas.

Pagalba
Asmeniniai įrankiai